KTO JE
JAZYKOVÉ
ŠTÚDIO
EUPHEMA

Jazykové štúdio Euphema to je Miriam a Marian Herud. Obidvaja sme po ukončení štúdia angličtiny dlhé roky pracovali v rôznych jazykových školách. Po istom čase sme si uvedomili, že najlepším spôsobom, ako pretaviť svoj vzdelávací štýl do reality, bude vydať sa vlastnou cestou. Tak vzniklo jazykové štúdio Euphema. Momentálne naše kurzy prebiehajú iba online, prípadne vo firmách.
Angličtina je to, čo robíme najlepšie a čomu sa venujeme celý náš doterajší život. Poskytujeme špičkové kurzy anglického jazyka založené na aktívnom a zmysluplnom precvičovaní tohto, zrejme všeobecne najužitočnejšieho cudzieho jazyka. Naše hodiny sú profesionálne, no zároveň dynamické a zábavné.

MIriam Herud jazyková škola Euphema

S vyhotovovaním prekladov a výučbou anglického jazyka som začala v roku 2008. Pokiaľ ide o jazyk, zaujíma ma predovšetkým lexikológia, idiómy a pôvod slov.

Vo voľnom čase sa rada chodím odreagovať do našich krásnych slovenských hôr, ktoré sú pre mňa najlepším zdrojom nových myšlienok. Pasívny relax zase istí dobrá kávička, koláč a jeden z mojich obľúbených seriálov (Gilmore Girls, Ally McBeal, Frasier, Game of Thrones). Či už na cestách, alebo na nočnom stolíku mám vždy po ruke Kindle, keďže rada čítam anglickú beletriu, predovšetkým historické romány a thrillery.

MIRIAM
HERUD

MARIAN
HERUD

S jazykovými kurzami som začal v roku 2007. Zaujímam sa predovšetkým o psycholingvistiku, metódy vyučovania a fonetiku anglického jazyka

Najpríjemnejšie sa cítim v obklopení stromov alebo akýchkoľvek moderných technológií. Rád fotografujem prírodu. Najradšej počúvam ozajstnú hudbu (gitara, bicie, basa, klávesy). Ak práve nerobím jazykový tréning a činnosti s tým súvisiace, počúvam anglické podcasty, čítam e-book, alebo si zahrám Skyrim či Witchera. Rád sa zdržiavam v spoločnosti inteligentných optimistov, ktorí neberú život a seba až príliš vážne.

Marian Herud Jazyková škola angličtiny online

ČO ĎALEJ?

V budúcnosti sa chceme naďalej venovať rozvoju našej jazykovej školy, predovšetkým vzdelávaniu na diaľku. Máme v úmysle naďalej vylepšovať náš systém HELA a prichádzať s novými produktami pre našich klientov. Rovnako máme v pláne rozširovať portfólio našich videí na našom YouTube kanáli.

Bude nám cťou, ak si vyberiete našu jazykovú školu pre seba či vašich blízkych.