AngliČtina pre praktický život

Moderné kurzy autentickej angličtiny

Profesionálne kurzy angličtiny pre samoukov alebo s lektorom. Slovíčka online. Gramatika online. Úlohy online. Spätná väzba online. Len u nás.

Budete extra

Exkluzívne len pre našich EXTRA študentov sme spustili online samoštúdium. S nami získavate prístup do EXTRA kurzu, kde nájdete podrobne vysvetlenú gramatiku a úlohy na precvičenie.

Vaše vlastné slovíčka

Vašu vlastnú slovnú zásobu z hodín angličtiny si teraz môžete precvičovať priamo na vašom telefóne. Pri pravidelnom používaní vám logaritmus v aplikácii pomôže zapamätať si slovíčka na celý život. Zoberte si svoje materiály všade so sebou.

Vaše vlastné slovíčka

Potupne vytvárame ďalšie kurzy angličtiny pre samoukov a materiály na pravidelnú výučbu s lektorom. Kurzy sú šité na mieru pre slovenského študenta. Chceme dať „goodbye“ nezmyslom v komerčných učebniciach, ktoré sú často tematicky a obsahovo odtrhnuté od slovenskej reality a potrieb našich študentov.

Usilovne pracujeme, aby ste nemali pochýb, že za svoje peniaze dostávate TOP vzdelanie a jazykové služby.
Len ťažko nájdete jazykovku ako je tá naša.

Nechajte nás hádať

Potrebujete sa slušne dohovoriť po anglicky,
ale máte po krk kuchynskej angličtiny, chcete znieť prirodzene

Chcete sa zdokonaliť v angličtine, aby ste rozumeli svetu,
ale nemáte veľa času

Neviete sa sami prinútiť učiť,
ale nechce sa vám nikam chodiť

Chceli by ste sa učiť individuálne,
ale keď všetko je také drahé

Prirodzená komunikácia

Naše kurzy prebiehajú v príjemnej atmosfére na báze rozhovoru. Učeniu gramatiky a slovnej zásoby sa nevyhýbame, no hodiny vedieme tak, aby ste si ich osvojovali predovšetkým v prirodzenej komunikácii. Autentickosť je jedným z hlavných pilierov našej výučby.

Nemusíte sa obmedzovať

V rámci výučby ponúkame našim študentom jedinečný mix výučbových nástrojov, ktoré im dávajú voľnosť. Vieme, že ste zaneprázdnení a potrebujete flexibilitu. U nás ju nájdete.

Veľa muziky

V našej jazykovej škole dostanete vždy viac, a to za super ceny. Samozrejme, výučba jazykov je naše zamestnanie, no našou hlavnou motiváciou je byť najprofesionálnejší, najľudskejší a vlastne najlepší.

ŠTUDUJTE angličtinu sami

Online angličtina pre samoukov do vrecka

Kurz sa prispôsobí vám

Už sa nemusíte prispôsobovať a organizovať si čas. Všetko čo potrebujete na vybudovanie si pevných základov angličtiny máte vo vrecku.

Nestratíte sa

Vyhnite sa počiatočnému chaosu. Lekcie sú radené postupne podľa obtiažnosti. Gramatiku vysvetľujeme po slovensky, aby ste všetkému poriadne rozumeli.

Praktické precvičenie

V rámci kurzu sa nielen učíte gramatiku a slovnú zásobu, ale predovšetkým si ich máte možnosť prakticky precvičiť.

Študijný proces na dosah

Vo vlastnom užívateľskom účte si môžete pozrieť informácie o zapísaných kurzoch, hodnoteniach a testoch. Skontrolujte si, ktorý test ste úspešne zvládli, a ktorý bude potrebné zopakovať.

Online angličtina pre začiatočníkov

najobsažnejší a najkompletnejší kurz angličtiny pre samoukov – začiatočníkov na Slovensku

17 tém | 77 lekcií | 56 testov

kontrola domácich úloh lektorom angličtiny

kurz funguje na akomkoľvek zariadení

gramatika, slovná zásoba, nácvik hovorenia

záverečný test a certifikát o ukončení kurzu

  • 49,00

Vek nie je prekážka

Človek nikdy nestráca schopnosť učiť sa cudzí jazyk. S angličtinou môžete začať kedykoľvek. Objavíte doteraz nepoznané, pochopíte doposiaľ nezrozumiteľné a zároveň si upevníte svoje mentálne zdravie.

Nezmeškajte nový kurz alebo skvelú akciu

Pošlite nám vašu e-mailovú adresu a my vám dáme vedieť, keď vydáme nový kurz angličtiny pre samoukov.

Online hodiny angličtiny

Študujte angličtinu pravidelne s lektorom

Ponúkame vám online kurzy anglického jazyka pre dospelých a tínedžerov a kurzy obchodnej angličtiny vo firmách.

Test úrovne vašej angličtiny

Urobte si anonymný test znalostí anglického jazyka a zistite svoju úroveň.

Čo hovoria naši klienti

Vážime si, že nám dôverujete

Erich HRONECErich HRONEC
17:51 28 Feb 22
Najlepšia jazyková škola, akú si viem predstaviť. Obdivujem všetky ich vychytávky, ktoré Tí dvaja profesionáli pravidelne pridávajú - zdieľaná slovná zásoba, ktorú nám "naša" Miriam priebežne dopĺňa a máme k nej prístup z odkiaľkoľvek, rovnako aj ich rôzne blogy, výukové články a videá a svoje samostatné "kontá", v ktorých si robíme napríklad domáce úlohy. Tento manželský pár poznám už 7 rokov a rozhodne ich môžem nazvať profesionálmi vo výučbe cudzieho jazyka. Prezenčnú formu nám nahrádza jej dištančná verzia, ktorú máme veľmi dobre technicky pripravenú, čo vlastne plnohodnotne nahrádza fyzickú prítomnosť v jazykovej škole, ale s výhodami pohodlného prístupu z našich domácností. Ak hľadáte skutočne dobrú jazykovku, mrknite na ich profesionálne spracované videá na Youtube. Samozrejme, v neposlednom rade, je dôležitý aj osobitný prístup, ktorý považujem za ukážkový. Zloženie našej skupiny sa v priebehu rokov vyprofilovalo, čo dokazuje aj atmosféra počas výučby. K nej prispieva aj trpezlivý a odborný prístup našej lektorky. Ďakujem Vám:) Dúfam, že sa so mnou budeš "trápiť" ešte hodnú chvíľu. Erich
Michal BencMichal Benc
09:54 10 Jan 22
Z mojej strany veľká spokojnosť. Veľmi kvalitne a odborne zorganizovaný obsah vyučovacích hodín zo strany pána lektora Mariána. Na hodinách vládne priateľská a príjemná atmosféra (pohoda), čím je človek viac uvoľnený a pripravený "nasávať" nové informácie. Super.
Rebecca BrodňanováRebecca Brodňanová
06:23 23 Dec 21
Veľmi sa mi páči prístup, komunimácia a hlavne kvalita vo vzdelávacom procese. Viem že každou hodinou som lepšia a to je pre mňa najdôležitejšie. Vysoko odporúčam hodiny v Eupheme.
Roberta StreďanskáRoberta Streďanská
09:27 13 Jan 21
Jazykovu skolu EUPHEMA mozem len odporucit. S EUPHEMA mam len dobre skusenosti. Hodiny anglictiny su zaujmave,flexibilne,moderne. Velkou vyhodou je aj moznost online hodin. Na hodinach je priestor na komunikaciu, moznost viest diskusiu,pocuvat audio,viest dialogy tak tiez niekedy na hodine aj zahrame si :)..preberane temy a slovnik su urcite uzitocne v situaciach bezneho zivota tak ze co sa naucis mozes hned pouzivat aj v praxi. Pristup lektora,lektorky je vyborny a stale s usmevom v tvari! 🙂
Daniel ToráčDaniel Toráč
09:25 11 Jan 21
Kurz anglického jazyka je pre mňa veľmi potrebný a užitočný. Chválim výborný, profesionálny a zábavný prístup pána Heruda. 🙂
Zuzana ŠinkovičováZuzana Šinkovičová
08:09 04 Jan 21
Jazykové štúdio Euphema vrele odporúčam. Profesionálne pripravené kurzy vás motivujú, aby ste sa tiež na hodinu pripravili. Moderný prístup k výučbe jazyka je zábavný a efektívny. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že sa na kurzy teším a zároveň neskromne priznať, že som sa v angličtine naozaj zlepšila.
Daniel KurjakDaniel Kurjak
13:05 21 Dec 20
Jazykové kurzy boli pre mňa užitočné a aj zábavné. Hodiny boli vždy poctivo pripravené so zdravou mierou testovania nových prístupov a skvelým využitím techniky. Nemyslel som si, že mi vyučovanie na diaľku bude vyhovovať dokonca viac ako prezenčná výučba. Skúsenosti lektora s využívaním výpočtovej techniky a jeho flexibilný prístup mi však pomohli riešiť lekcie s maximálnou časovou efektivitou. Vďaka a teším sa na ďalšiu spoluprácu 🙂
viki formelovaviki formelova
07:58 18 Dec 20
Jazykové štúdio Euphema hodnotím ako užasnú skúsenosť. Ide o profesionálnu jazykovú školu, kde vidíte 100% pripravenosť a nasadenie. Široké spektrum materiálov, kníh, gramatiky a znalostí ohľadne rôznych certifikátov a skúšok. Online vedenie hodín je bezproblémové. Veľmi odporúčam každému, kto to myslí vážne s učením a zlepšovaním sa v angličtine.
js_loader

Blog & Vlog

Naši firemní klienti

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.